شرکت تخلیه چاه در تهران

شماره تلفن شرکت تخلیه چاه در تهران : 09128851317 - 09196190816
تیم میهن خدمات ، شرکت تخلیه چاه در تهران را با کادرفنی و 24 ساعته برای شما همشهریان عزیر انجام می دهد .
لوله بازکنی تهران

شرکت تخلیه چاه در تهران

تخلیه چاه و لوله‌بازکنی در کوتاه‌ترین زمان 

شرکت تخلیه چاه و لوله بازکنی در سراسر تهران بزرگ | میهن خدمات

حتما برای شما هم اتفاق افتاده وارد ساختمان شوید و بوی بد فاضلاب تمام راه‌پله‌ها را گرفته باشد. گاهی این اتفاق در داخل آپارتمان‌ها نیز رخ می‌دهد و زندگی‌کردن در آن را بسیار آزاردهنده و مشمئزکننده می‌کند. دلایل مختلفی موجب چنین اتفاقی می‌شود. گرفتگی لوله‌ی فاضلاب، گرفتگی سینک ظرف‌شویی و روشویی، بالا زدن چاه فاضلاب، گرفتگی لوله‌های فاضلاب و بسیاری موارد دیگر باعث بروز بوی نامطبوع می‌شوند و مشکلات عدیده دیگری را نیز به وجود می‌آورند.

شرکت تخلیه چاه در تهران

خیلی از افراد با استفاده از پودرها و اسیدهای لوله‌بازکنی به جان لوله‌های فاضلاب می‌افتند که به‌طور حتم کارکردن با آن‌ها بسیار سخت و خطرآفرین است. گاهی نیز گرفتگی سرویس بهداشتی و لوله‌های فاضلاب آن‌قدر شدید است که تنها راه نجات استفاده از خدمات تخلیه‌چاه و لوله‌بازکنی توسط افراد متخصص است.

در هر زمان و مکان که به کمک متخصص‌های لوله‌بازکنی و تخلیه‌چاه نیاز داشتید می‌توانید روی خدمات چاه و فاضلاب میهن خدمات حساب کنید. ما در این صفحه اطلاعات موردنیاز برای ثبت سفارش این خدمات را به شما ارائه می‌کنیم.

چه مواردی نشان می‌دهد لوله‌ها گرفته و یا نیاز به تخلیه‌چاه داریم؟
دلایل متعددی نشان‌دهنده گرفتگی لوله‌ها و نیاز به تخلیه‌چاه و رفع گرفتگی لوله‌هاست که نمونه‌ای از آن‌ها را با هم مرور می‌کنیم:

 • پیچیدن بوی بد فاضلاب در ساختمان و آپارتمان
 • تخلیه نشدن فاضلاب از سینک‌ ظرف‌شویی و روشویی
 • بالا زدن آب سرویس بهداشتی
 • گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی
 • وجود حشرات موزی در ساختمان

موارد بالا هرکدام به‌نوعی نشان می‌دهند که مشکلی در این زمینه وجود دارد و برای جلوگیری از مشکلات بعدی حتما باید پیگیری شود.

بهترین راه برای رفع گرفتگی لوله و بازکردن لوله‌ها چیست؟
خیلی از افراد برای بازکردن لوله‌ها از روش‌های سنتی مانند سرکه و جوش‌شیرین استفاده می‌کنند. اسید لوله‌بازکنی، پودر لوله‌بازکنی، مایع لوله‌بازکنی و به‌صورت کلی استفاده از مواد شیمیایی برای باز کردن لوله‌ها نیز یکی از روش‌های مرسوم و البته خطرناک برای رفع گرفتگی‌ لوله‌ها است؛ زیرا احتمال تماس بدن با مواد شیمیایی و یا استنشاق بوی آن‌ها بسیار خطرآفرین است، اما وقتی‌که گرفتگی لوله‌ها شدید باشد، هیچ‌کدام از این روش‌ها کارساز نیستند و حتما باید از یک متخصص با تجهیزات مدرن استفاده کنید تا با استفاده از تجهیزات کامل همچون فنر لوله‌بازکنی، گرفتگی لوله‌ها به‌خوبی رفع شوند.

میهن خدمات چه خدماتی درزمینه‌ی تخلیه چاه و لوله‌بازکنی ارائه می‌کند؟

 • تخلیه چاه فاضلاب: چاه‌های فاضلاب و به‌خصوص چاه‌های جذبی به‌مرورزمان پُر می‌شوند و نیاز به خالی کردن پیدا می‌کند. چاه‌بازکنی و تخلیه‌چاه فاضلاب یکی از خدماتی است که می‌توانید به‌راحتی از میهن خدمات سفارش دهید.
 • تشخیص ترکیدگی لوله: لوله‌های فاضلاب و لوله‌های توکار به دلایل مختلف دچار نشتی و ترکیدگی می‌شوند که اگر به‌موقع جلوی نشتی آن‌ها گرفته نشود، به ساختمان آسیب می‌رسانند. تشخیص ترکیدگی لوله یک کار تخصصی و علمی است که حتما باید توسط متخصص‌ها انجام شود.
 • فنرزنی لوله‌های گرفته: یکی از بهترین روش‌ها برای باز کردن مسیر لوله‌های دارای گرفتگی، استفاده از فنر لوله‌بازکنی است.
  رفع گرفتگی توالت ایرانی: رفع گرفتگی توالت‌های سنتی و ایرانی که به دلایل مختلف دچار گرفتگی شده‌اند، یکی از خدمات پر سفارش در میهن خدمات است.
 • رفع گرفتگی توالت فرنگی: رفع گرفتگی توالت‌های فرنگی که به دلیل معماری متفاوت بیشتر دچار گرفتگی می‌شوند، جز خدمات کاربردی میهن خدمات به‌حساب می‌آید.
 • رفع گرفتگی ظرف‌شویی و روشویی: پسماند مواد غذایی، چربی‌ها و مواد شوینده و عوامل خارجی دیگر به جداره لوله‌ها می‌چسبند و هرچند وقت یک‌بار نیاز به بازکردن و رفع گرفتگی پیدا می‌کنند.
 • رفع گرفتگی کف‌شور حمام و کف‌شور آشپزخانه: چربی، مواد شوینده، مو و بسیاری موارد دیگر باعث گرفتگی کف‌شور حمام و آشپزخانه می‌شوند که برای رفع آن‌ها نیز می‌توانید از متخصص‌های میهن خدمات کمک بگیرید.
 • رفع گرفتگی کف شور پارکینگ: پارکینگ ساختمان یکی از مکان‌هایی است که به دلیل وجود گردوغبار فراوان، روغن‌های خودرو و بسیاری موراد دیگر همواره در معرض گرفتگی است و شما می‌توانید با خدمات میهن خدمات این گرفتگی را رفع کنید.
 • خارج کردن لوازم و اشیای قیمتی: گاهی به دلایل مختلف لوازم و اشیای قیمتی، همچون تلفن همراه، طلا، جواهرات، داخل چاه فاضلاب و یا سینک ظرف‌شویی می‌افتد که می‌توان با استفاده از دستگاه مکنده، دوباره آن‌ها را به دست آورد.

عوامل موثر بر تفاوت قیمت لوله‌بازکنی و تخلیه‌چاه چیست؟

هزینه لوله‌بازکنی و هزینه تخلیه چاه جز خدمات توافقی میهن خدمات محسوب می‌شوند و متخصص‌ها بعد از به دست آوردن اطلاعات، قیمت نهایی را اعلام می‌کنند. البته قیمت‌هایی که متخصص‌ها ارائه می‌کنند مطابق با نرخ اتحادیه تخلیه‌چاه و لوله‌بازکنی خواهد بود. عوامل زیر در قیمت تخلیه‌چاه و لوله‌بازکنی تاثیر می‌گذارند:

خدمات تخصصی: خدمات تخلیه‌چاه و لوله‌بازکنی بسیار حساس و تخصصی است به همین دلیل برای هر نوع خدمتی قیمت متفاوتی وجود دارد. شما می‌توانید با ثبت سفارش، از متخصص‌ها قیمت خدمات موردنظر خود را بپرسید تا با دید بازتر انتخاب کنید.

دستگاه‌ها و تجهیزات فنی: باز کردن هر نوع گرفتگی لوله به یک روش متفاوت نیاز دارد. استفاده از هر یک از دستگاه‌های پمپ تراکم هوا، فشار باد، مکنده و دیگر دستگاه‌های رفع گرفتگی لوله و تخلیه چاه بر قیمت خدمات تاثیر می‌گذارند.

نوع چاه، عمق چاه، نوع خدمات: به‌طور حتم تخلیه چاه‌های عمیق زمان و انرژی بیشتری نیاز دارد و قیمت تخلیه‌چاه عمیق با رفع گرفتگی چاه فاضلاب ساختمان متفاوت است.

رفع گرفتگی‌های لوله: نوع و ساختار لوله‌های فاضلاب باعث تفاوت در روش‌های رفع گرفتگی‌ لوله‌ها است. گاهی استفاده از دستگاه لوله‌بازکنی و فنر لوله‌بازکنی بهترین انتخاب پیش روی شماست که هزینه آن با روش‌های سنتی متفاوت است.
‌‌‌‌‌ ‌ ‌ ‌‌‌‌‌ ‌ ‌

می‌توانم از خدمات کارشناسی و بازدید رایگان استفاده کنم؟
به‌طور حتم این حق شماست که مشاوره رایگان دریافت کرده تا تصمیم درست و منطقی اتخاذ کنید. بازدید و کارشناسی رایگان برای تخلیه‌چاه و لوله‌بازکنی یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد میهن خدمات است و شما نیز می‌توانید از این ویژگی بهره ببرید.

روند سفارش خدمات تخلیه چاه و لوله‌بازکنی در میهن خدمات چگونه است؟
ثبت سفارش خدمات تخلیه فاضلاب و لوله‌بازکنی در  میهن خدمات رایگان است و شما فقط در صورت انجام شدن خدمات، هزینه موردنظر را پرداخت می‌کنید. روند ثبت سفارش تخلیه‌چاه بسیار آسان است. در ابتدا از شما در مورد محل گرفتگی سوال می‌شود. در مرحله بعد می‌توانید از خدمات بازدید و کارشناسی رایگان استفاده کنید. توضیحات تکمیلی نیز به ارائه بهتر خدمات کمک می‌کند؛ مثلا می‌توانید به متخصص‌ها بگویید که حلقه طلا یا تلفن همراه داخل چاه افتاده و نیاز به خارج کردن آن دارید. در مرحله بعد نیز تاریخ و ساعت موردنظر خود را انتخاب می‌کنید و با مشخص کردن آدرس و محل موردنظر کار تمام می‌شود. حالا باید منتظر پیشنهاد متخصصان بمانید.

مدت‌زمان لازم برای رسیدن متخصص‌ها چقدر است؟
اگر نیاز به تخلیه چاه فوری یا تخلیه‌چاه شبانه‌روزی داشته باشید، از لحظه‌ای که ثبت سفارش کنید، دو الی سه ساعت بعد متخصص‌های ما در محل حاضر می‌شوند. البته به دلیل سروصدا و مزاحمت که ممکن است برای همسایه‌ها ایجاد شود، بهتر است از این خدمات در ساعت‌های پایانی روز استفاده نکنید و آن را به‌وقت مناسب‌تری از روز موکول کنید.

چطور می‌توانم از کیفیت خدمات اطمینان داشته باشم؟
ویژگی منحصربه‌فرد میهن خدمات این است که به شما کمک می‌کند بهترین خدمات را از بهترین متخصص‌ها دریافت کنید. به همین دلیل بعد از ثبت سفارش، متخصص‌ها پیشنهاد قیمت می‌دهند و شما می‌توانید بر اساس نظرات کاربرانی که از این خدمات استفاده کرده‌اند کمک بگیرید تا زبده‌ترین متخصص و یا اقتصادی‌ترین آن‌ها را انتخاب کنید. ویژگی نظردهی و انتخاب بر اساس نظرات کاربران دیگر، تضمینی است برای اینکه متخصص‌ها تمام تلاش کنند بهترین خدمات را به شما ارائه کنند.

 

لوله بازکنی تهران - میهن خدمات


لوله بازکنی تهران

پخش آنلاین فیلم شرکت تخلیه چاه در تهران

این صفحه از سایت با کلمات لوله بازکنی تهران و شرکت تخلیه چاه در تهران توسط کاربران و مشتریان لوله بازکنی تهران (میهن خدمات) جستجو شده است

 • تعمیر چاه کهنه در نارمک و تخلیه چاه تهران همراه با ضمانت شرکت میهن خدمات فوری
 • بکارگیری لوله بازکن ماهر جهت باز کردن انواع لوله ها در انواع سایزها
 • ارائه انواع تعمیر چاه کهنه در نارمک توسط افراد متخصص
 • تعمیر چاه کهنه در نارمک در سراسر مناطق تهران و حومه
 • تشخیص مکان دقیق چاه و همچنین باز و بسته کردن درب چاه فاضلاب
 • لوله کشی در تمامی منطقه تهران و تعمیر کاری موتور خانه و شوفاژ
 • تشخیص مکان دقیق ترکیدگی لوله حمام و دستشویی و لوله توکار

درباره سایت ما

خدمات فنی / لوله بازکنی میهن خدمات

شرکت خدمات فنی میهن خدمات با چندین سال سابقه خدمت رسانی و تجربه در خدمات لوله بازکنی منازل و ادارات و سازمان های دولتی و خصوصی، آمادگی خود را نسبت به انجام کلیه کارهای مربوط به لوله بازکنی بصورت ۲۴ ساعته اعلام می دارد. تیم میهن خدمات با استفاده از ابزارهای مخصوص لوله بازکنی از جمله دستگاه لوله بازکنی مخصوص، ژنراتور با فنر فولادی، فنر لوله بازکنی دورانی و دستگاه لوله بازکنی تراکم هوا اقدام به بازکردن و رفع گرفتگی لوله ها می نماید. متخصصین حرفه ای این شرکت توانایی رفع گرفتگی هر نوع لوله فاضلابی را دارا می باشند. لوله بازکنی و تخلیه چاه شبانه روزی به صورت فوری و حرفه ای را فقط از لوله بازکنی میهن خدمات بخواهید. با استفاده از فنر لوله بازکنی و لوله بازکن ماهر در کمترین زمان و به سرعت گرفتگی لوله های شما را باز می کنیم. از بین بردن تضمینی بوی بد چاه، بیرون آوردن گوشی و وسایل گرانبها از سیفون توالت، از بین بردن سوسک آشپزخانه، حمام و توالت، لوله بازکنی فوری و حرفه ای توسط نیروی متخصص، نصب سیفون توالت ایرانی و توالت فرنگی، رفع بوی بد سفون و چاه توالت، تعمیر و تعویض سیفون توالت فرنگی، لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله توسط نیروی مجرب، بازکردن لوله بصورت تضمینی در کمترین زمان، مشاوره لوله بازکنی، رفع گرفتگی لوله ها با دستگاه مخصوص، لوله بازکنی شبانه روزی در هر زمان از روز. لوله بازکنی با دستگاه تراکم هوا و فنر لوله بازکنی، رفع گرفتگی هر نوع لوله فاضلاب، از بین بردن گرفتگی لوله فاضلاب. ما کار خود را توسط ماهرترین افراد لوله بازکن انجام می دهیم و اجرای کار خود را تضمین می کنیم.